e - ZDROWIE

GIS PODLASIA

Portal udostępnia aktualne informacje o podmiotach leczniczych, oferuje możliwość przeglądania własnej dokumentacji medycznej,
a także promuje zdrowy tryb życia
za pośrednictwem artykułów publikowanych na jego łamach.

- Spójna dokumentacja medyczna
- Lepsza diagnostyka
- Twój dostęp do informacji
- Szybka rejestracja
GIS Podlasia to platforma udostępniająca dane mapowe dla terenu województwa podlaskiego.

Pozwala na skorzystanie z systemów obejmujących poszczególne obszary naszego województwa

CYFROWY URZĄD

PPE

PPE udostępnia Platformę e-learningowa 4System
WBTExpress - edytor do tworzenia interaktywnych prezentacji z możliwością umieszczania w platformie e-learningowej

Z narzędzi, nieodpłatnie, mogą korzystać:
nauczyciele i uczniowie szkół prowadzonych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego województwa podlaskiego, instytucje działające na rzecz edukacji w województwie podlaskim, po uzyskaniu akceptacji Urzędu Marszałkowskiego.
Projekt „Wdrażanie elektronicznych usług dla ludności województwa podlaskiego - część II, administracja samorządowa”

Cel projektu: usprawnienie wymiany informacji z mieszkańcami województwa na wszystkich poziomach samorządowych, poprzez zastosowanie usług elektronicznych,rozwijanie usług dla obywateli dostępnych za pomocą technik informatycznych,
AKTUALNOŚCI
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” - Kolno 2017

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” - Kolno 2017

31 marca 2017r. o godz. 10.00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie odbyły się eliminacje powiatowe XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach, które odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych udział wzięło 10 uczniów. Otwarcia turnieju dokonał Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kolnie bryg. mgr. inż. Paweł Pupek.
  
28/04/17
„ABC PRAWA” szkolenie dla uczniów3 kwietnia 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie odbyło się szkolenie pn. „ABC PRAWA” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

„ABC PRAWA” szkolenie dla uczniów3 kwietnia 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie odbyło się szkolenie pn. „ABC PRAWA” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Szkolenie przeprowadziła Pani Magda Włodkowska radca prawny z Łomży. W szkoleniu udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie, każdy z nich otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Czas trwania szkolenia zaplanowany był na 4 godziny a program przewidywał takie tematy  jak: wstęp do prawa, prawo rodzinne, prawo w szkole, prawo na co dzień, prawo w działaniu.
27/04/17
XL Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w powiecie kolneńskim

XL Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w powiecie kolneńskim

Już po raz kolejny w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Małym Płocku odbyły się Powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestników turnieju przywitał gospodarz gminy Józef Dymerski Wójt Gminy Mały Płock. Do konkursu przystąpiło łącznie osiem drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu kolneńskiego, które uzyskały najlepsze wyniki w eliminacjach międzyszkolnych.
26/04/17
Poniedziałek, 22 maja 2017
Trwają prace wykończeniowe sali sportowej przy ZSP w Kolnie. Aktualnie przy sali robiona jest elewacja oraz tynki wewnętrzne. Została zrobiona cała instalacja elektryczna oraz sanitarna, są już zalane posadzki w pomieszczeniach socjalnych.

Wartość przedsięwzięcia wynosi 3 mln 185 tys. zł. Wsparcie finansowe na budowę sali gimnastycznej otrzymamy również od Zarządu Województwa Podlaskiego z programu pn. „Wieloletni Program Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podlaskiego”.
 
 
 
 
WIDEO

Starostwo Powiatowe w Kolnie, ul. 11 Listopada 1, 18-500 Kolno
PORTAL INFORMACYJNY
                               
POWIATU KOLNEŃSKIEGO
SPRAWDŹ PUNKTY NA TERENIE POWIATU KOLNEŃSKIEGO
 
 
Jak załatwić sprawę urzędową