W niedzielę 24 września br. na terenie Bazy Harcerskiej w Koźle odbyły się XXVIII Kolneńskie Biegi Jesieni. Udział w zawodach wzięło ponad 480 biegaczy, w różnych kategoriach wiekowych.

Imprezę oficjalnie otworzyli Wicestarosta Kolneński Robert Wacław Nadara, Burmistrz Kolna Andrzej Duda oraz Poseł RP Kazimierz Gwiazdowski. Życzyli oni wszystkim uczestnikom jak najlepszych lokat, ale także dobrej zabawy. Nagrody dla najlepszych zawodników z ramienia samorządu lokalnego wręczyli Wicestarosta Kolneński oraz Burmistrz Miasta Kolna. Organizatorami imprezy  było Towarzystwo „JAN Z KOLNA” przy współudziale Komendy Hufca ZHP Kolno oraz UKS „Jedynka”. Zawody zostały dofinansowane ze środków Powiatu Kolneńskiego, Miasta Kolno oraz lokalnych sponsorów.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.