W piątek, 22 grudnia, w restauracji Colnus odbyło się świąteczne spotkanie opłatkowe sympatyków i przyjaciół samorządu Powiatu Kolneńskiego

Starosta Kolneński – Stanisław Wiszowaty powitał wszystkich serdecznie oraz złożył życzenia dalszej dobrej współpracy dla dobra i rozwoju Ziemi Kolneńskiej dziękując wszystkim samorządom, władzom wojewódzkim za owocna współpracę w mijającym roku. Życzył zdrowych, radosnych pełnych spokoju i rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczne życzenia złożył także Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda w imieniu własnym oraz wszystkich wójtów i burmistrzów całego powiatu kolneńskiego, członek Zarządu Województwa Podlaskiego–Stefan Krajewski oraz Dziekan Dekanatu Kolneńskiego – ks. kan. Stanisław Uradziński.

W bożonarodzeniowy klimat wprowadził fragment Ewangelii odczytany przez Wicedziekana ks. kan. Wojciecha Stefaniaka. Były życzenia świąteczne i noworoczne, jednak najważniejszym wydarzeniem spotkania wigilijnego było podzielenie się opłatkiem. Nie zabrakło kolęd i wigilijnych potraw. Spotkanie przebiegało w miłej, rodzinnej i świątecznej atmosferze. Oprawę muzyczną spotkania zapewniły solistki z KOKIS w Kolnie (Ewelina Targońska, Aleksandra Cudnik, Natalia Święczkowska) wraz ze swoim opiekunem Pawłem Podeszwik.