W szkołach ponadgimnazjalnych na terenie powiatu kolneńskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Dyrektorzy szkół w ciepłych słowach podsumowali miniony rok szkolny, podziękowali nauczycielom i pracownikom szkół za ich pracę oraz rodzicom za całoroczne zaangażowanie w edukację swych pociech i życie szkoły. Uczniowie zostali nagrodzeni za dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Wśród gości w I Liceum Ogólnokształcącym w Kolnie byli Wicestarosta Kolneński Robert Wacław Nadara oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Obsługi Oświaty w Kolnie Sławomir Zalewski, zaś w Zespole Szkół Technicznych w Kolnie w imieniu Starosty Kolneńskiego gościł Sekretarz Powiatu Kolneńskiego Piotr Glinka. W swoich przemówieniach życzyli uczniom, nauczycielom i pracownikom aby tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne wrażeń ale przede wszystkim bezpieczne.