Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Kolnie 6 marca o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej.

Celem projektu Podlaskie Lokalnie jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wspieranie oddolnych inicjatyw społecznych oraz wzmacnianie wspólnot lokalnych. Aby osiągnąć wskazany powyżej cel, realizatorzy udzielą wybranym projektom dofinansowania w wysokości do 5000 zł na Inicjatywy skierowane do lokalnych społeczności (np. turnieje sportowe, konkursy, szkolenia, wyjazdy edukacyjne itp.)

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.podlaskielokalnie.pl, tam również będzie można złożyć wniosek poprzez elektroniczny generator.
Zachęcamy do skorzystania z zaproszenia i odwiedzenia profilu projektu na Facebooku: www.facebook.com/podlaskielokalnie/